KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413492
nr 1441 3492
Carl Brandt, vintermotiv. Signerad, daterad 1911. Olja på duk, 66x89, yttermått inklusive ram: 75x98 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:47:03
1.500 kr
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.800 kr